Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Skusena au-pair postrazi vase ratolesti  (Přečteno 13062 krát)
MiskaLUX



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 18, 2018, 08:37:44 am »

Dobry den,

volam sa Michaela, som 27-rocne dievca zo Slovenska, a pracujem ako auditor v Luxemburgu. Chyba mi praca s detmi a tak som sa rozhodla ponuknut opatrovanie deti. Vzhladom na moju sucastnu pracu, casovo to prevazne vyhovuje vo vecernych hodinach a cez vikendy. Pracu beriem ako konicek, robi mi to velku radost. Mam skusenosti s opatrovanim pocas studii vo Svedsku. S radostou poskytnem recenzie z mojej predchadzajucej rodiny, kde som opatrovala dvoch chlapcov, jedneho 5 rocneho a druheho 13 rocneho s cesko-slovenskymi korenmi.

Hovorim po anglicky, nemecky a samozrejme nemam najmensi problem s ceskym jazykom.
Som sofer s vlastnym autom co mi umoznuje byt flexibilna v situaciach ako napriklad vyzdvihnutie deti zo skolky, skoly alebo kruzkov.

Dakujem vopred za zvazenie mojej ponuky.

Mozete ma kontaktovat:
ficekova.michaela[zavináč]gmail.com, alebo telefonicky +352621876267

S pozdravom Miska

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Luxemburg.cz © 2024

Stránky Čechů a Slováků o životě v Lucembursku, česky a slovensky. Užitečné články o hledání práce v Lucembursku, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, památkách a atrakcích, kultuře, cestování, dopravě a spoustě dalšího.
Hledáte spolujezdce, kteří vám přispějí na benzin? spolujizda na Češi a Slováci v Luxu vám umožní najít spolujezdce nebo řidiče.

Odkazy | autostop | Zahnarzt München